*PROCES

Ako pracujeme

Potom, ako nás oslovíte sa s Vami dohodneme na stretnutí. V aktuálnej situácii online alebo telefonicky. Po zotavení Slovenska z korona vírusu Vás pozveme na kávu do našich moderných industriálne ladených priestorov.

Definujeme potreby a očakávanie klienta

Porozprávame sa o Vašich predstavách a cieľoch, ktoré s webstránkou alebo s eshopom chcete dosiahnuť. Na základe toho navrhneme riešenie, ktoré potrebujete. Vieme ako vytvoriť riešenia, ktoré potrebujete.

Navrhneme riešenie šitú na mieru

Už vieme, aké sú Vaše ciele, budget (rozpočet) a čo všetko máte k dispozícii k tomu, aby sme mohli pracovať na projekte. Sadneme si s tímom a vymyslíme riešenie, ktoré potrebuje.

Zoskupíme všetky podklady, ktoré sú potrebné pre tvorbu

Potom začneme pracovať na projekte a stavať webstránku alebo eshop tak, aby bol čo najpríťažlivejší pre návštevníka a pritom spĺňal predstavy a ciele klienta.

Pracujeme na projekte - postup je individuálny

Veľa závisí od toho, aké podklady má klient a čo všetko potrebuje na online reprezentáciu. Preto niekedy obsah nalievame my, píšeme texty, hľadáme obrázky (ak klient nemá vlastné), zoskupujeme informácie a optimalizujeme web pre vyhľadávače. Avšak najideálnejšie je, ak klient má všetky podklady. Je to úspora času pre nás, ale aj pre klienta.

Preberieme návrhy na zlepšenie

Po dokončení projektu preberieme návrhy na zlepšenie s klientom aj interne.  Ak nejaké sú, zapracujeme ich. Stránku otestujeme.

Dokončenie projektu

Po schválení klienta sa projekt odovzdá a dohodne sa na ďalšom postupe, ako je napríklad aktualizácie systémov, pluginov a modulov na webstránke a údržba aktuálnosti webstránky alebo eshopu. Väčšinou sa to rieši mesačnou správou alebo hodinovkou, lebo aj webstránka je živý organizmus, o ktorý sa treba starať a ochraňovať ho, aby bol pre klientov bezpečný.