*posúvajte sa dopredu

Služby

Považujte nás za svoju bránu k novej, zjednotenej hranici. Kombináciou reklám, kreatívnej taktiky a futuristických technológií pomáhame firmám vybuchnúť k nekonečnému úspechu.
null

Webstránky

null

E-shop

null

SEO

null

Digitálna reklama

null

Sociálne siete

null

Budovanie značky

Vaše ciele, naše služby

null

Webová stránka

Vytvorte webovú stránku, ktorú chcú vaši zákazníci.

Web je kontaktným bodom značky, obchodným nástrojom a miestom, kde je možné dosiahnuť dôležité konverzie. Skvelá webová stránka môže byť motorom obchodného rastu. Zlý web môže vašej značke spôsobiť škodu.

Vynikajúci webový design však nie je ľahký. Dnešné publikum má veľké očakávania. Máte niekoľko sekúnd – možno milisekúnd – na to, aby ste návštevníkov presvedčili, že váš web stojí za to, aby ste im venovali čas.

webstranky_kubenoid
eshop_kubenoid
null

E-shop

Vytváranie funkčných e-shopov a výkonné predajné kanály prostredníctvom dizajnu založeného na skúsenostiach.

Funkčný e-shop je kľúčom k získaniu srdcia zákazníkov – a k získaniu podielu na trhu. Keď sa stretnú správne produkty, dizajn, funkcie a značka, používatelia budú mať viac výhovoriek, prečo zostať dlhšie na e-shope- a viac dôvodov na nákup.

null

SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače integrujeme hneď pri vytvárani webstránok. Spojenie kódu, obsahu a kontextu na podporu vyšších pozícií.

Veľké alebo malé firmy, ktoré vyhrávajú vo vyhľadávaní, majú obrovské výhody. Aj keď je SEO technické, nie je to exaktná veda a zobrazenie výsledkov vyžaduje každý (kto vám hovorí inak, klame).

SEO-kubenoid
reklama-kubenoid
null

Reklamné kampane

Premena myšlienok na kampane a prehodnotenie podnikania v digitálnom veku.Reklamné kampane s kreatívou.

Dnešné publikum je posilnené prepojenými technológiami – a bombardované reklamnými kampaniami.. Je ťažšie ako kedykoľvek predtým byť počuť nad hlukom.
Nasadenie obchodnej inteligencie a efektívnej kreatívy osloví správne publikum v správnom čase.
Výzvou je vedieť, ako osloviť správnych ľudí na správnych platformách. Bez dostatočných nástrojov, času a odborných znalostí je ťažké zistiť, či sú vaše marketingové peniaze vynakladané múdro, nieto ešte efektívne. Zverte sa do naších rúk.

null

Sociálne siete

Využívame údaje, obsah, dizajn a stratégiu nájsť followerov a budovať dôveryhodné značky.

Veľa zmien je  na sociálnych sieťach.. Aktualizujú sa algoritmy, používatelia menia platformy a objavujú sa nové funkcie, takže je ťažké dostať sa k ľuďom a vybudovať si lojálných fanušíkov.

Je to však sociálna siet a firmy musia držať krok. A keď značky, obsah a strategická distribúcia medzi správnymi kanálmi spolupracujú, sociálna sieť sa stáva motorom neuveriteľného rastu.

SOCIALNE-SIETE-KUBENOID
BUDOVANIE-ZNACKY--KUBENOID
null

Budovanie značky

Kreativita a stratégia sa spájajú a budujú výnimočné digitálne značky

Dnešní spotrebitelia sú zaplavení reklamami, unavenejší z marketingu a skeptickejší voči značkám ako kedykoľvek predtým. Napriek tomu tí istí spotrebitelia raketovo zvýšili počet digitálnych značiek na úspech cez noc.

Aj keď sú dnešní zákazníci vyberaví, stále inklinujú k značkám, ktoré vyzerajú, hovoria a pôsobia autenticky. Ale vytvoriť skutočnú identitu značky – nieto ešte takú, ktorá by zodpovedala vašim obchodným cieľom – je náročná úloha.