O nás

Je celkom ťažké nájsť kreatívnych ľudí, ktorí sa venujú marketingu. My spájame umenie s technikou čím marketing posúvame na vyššiu úroveň. Naši klienti majú zaujímavý produkt alebo službu a uľahčujeme im životy tým, že sa im staráme o celý marketing jedinečným spôsobom.

Naše skúsenosti pretavujeme do webových stránok, eshopových riešení, ktoré v sebe zahŕňajú optimalizácie pre vyhľadávanie, kreatívu a jasnú stratégiu vedúcu k jasnému cieľu získať zákazníka. Vybudovali sme značku, ktorá je dôveryhodná a stabilná. Viac ako dekádu pripravujeme riešenia, ktoré pomáhajú naším klientom rásť a rozširovať ich podnikanie. Sme tím, v ktorom nájdete marketérov, IT-čkárov, obchodníkov ale aj ľudí z umeleckého prostredia. To je naša konkurenčná výhoda.

Sme partička z AlfaPro spoločnosti

Kubenoid tím

Roman Legindi

Marketing/ Obchod

Matej Černý

Web / E-shop

Naše hodnoty

Aristokrati

Vážime si jeden druhého. Vieme, že firma funguje vtedy, keď sa navzájom vážime.

Kreatívni nindžovia

Hľadáme nové vizuálne prostriedky a formy k uchyteniam ideí a myšlienok. Skúšame kombinovať nekombinovateľné s vysokým dôrazom na vkus, dizajn, potreby a ciele. Veríme, že precízne a premyslené dizajny spojené s marketingom prinášajú pridanú hodnotu, ktorú nemá iná firma.

Komunikujeme bez šifrovania

Sme otvorený jeden k druhému a vnímame to ako dôležitý aspekt pre fungujúcu firmu. Keď treba, povieme si všetky naše pozitívne pocity, tak ako aj negatívne v súlade s hodnotou „Aristokrati“.

Šprti (Chutí nám učiť sa)

Neustále vzdelávanie vnímame ako kľúč k úspechu Zbierame vedomosti, ktoré posúvame ďalej medzi nami, čím pomáhame naším klientom rásť.

Draví vtáci na slobode

Nerobíme len nutné veci. Robíme aj niečo iné a navyše. Hľadáme postupy a procesy, ktoré zefektívnia a urýchľujú prácu. Tým docielime pohodové pracovné prostredie.

IT intergrated

Využívame high end technológie na zvýšenie úspešnosti našich projektov.

*SLUŽBY

Čo môžme pre vás urobiť

null

#webstranky

null

#eshop

null

#seo

null

#reklamne_kampane

Zavolajte nám

Pozývame vás na kávu.

Mobilný kontakt

+421 911 48 1234

Mailový kontakt

info@kubenoid.com

Pripravený posúvať sa dopredu?

Napíšte nám!